topZdjecie
kwiatekDuzy

Schudnąć szybko z Bailine - Odchudzanie elektroterapią w Warszawie

Zabiegi odchudzające Bailine oferowane przez nasz gabinet kosmetyczny, to niezwykle skuteczna metoda pozwalająca na osiągnięcie szybkich efektów w niedługim czasie. Jej zamiarem nie jest osiąganie wysokich wyników sportowych, lecz funkcjonalny trening mięśni zapewniający zarówno estetyczny wygląd, jak i sprawność fizyczną. Ma to nieocenione znaczenie dla dobrego samopoczucia oraz urody w połączeniu z odchudzeniem sylwetki.

Elektrostymulacja pobudza do pracy mięśnie za pomocą zmiennych impulsów elektrycznych. W trakcie zabiegu spalana jest tkanka tłuszczowa i redukowany cellulit. Prowadzi to do zmniejszenia obwodów ciała, a także odchudzanie. Symulator wzmacnia tkanki mięśniowe, zwiększa ich siłę i wytrzymałość, wygładza skórę i poprawia krążenie. Aktywując zaś metabolizm wpływa również na zmniejszenie apetytu i szybszą utratę zbędnych kilogramów. Dzięki elektrostymulacji odchudzanie jest o wiele łatwiejsze.

Kuracja dobierana jest indywidualnie w zależności od potrzeb. Podczas jednego treningu możemy pracować nad wszystkimi problematycznymi partiami ciała. Program symulatora treningowego można różnicować oraz dopasować do nastroju oraz aktualnej formy fizycznej Klientki. Symulator wyposażony jest w sterownik pozwalający na samodzielną regulację mocy i intensywności treningu.

Średnio po każdym piątym zabiegu badamy osiągnięte wyniki, co pozwala nam na obiektywną kontrolę i ocenę skuteczności terapii.

Aparat Bailine symuluje intensywny trening fizyczny. Łącznie ze skomplikowanym programem komputerowym symuluje różne formy tego treningu - do wyboru mamy 200 kombinacji programowych, które dobierane są indywidualnie dla każdej Klientki, tak aby zabiegi odchudzające były jeszcze bardziej skuteczne.

 

Symulator treningowy Bailine łączy wszystkie typy stymulacji - rozgrzewkę mięśni, intensywny trening, rozluźnienie mięśni oraz masaż. Aktywuje wszystkie mięśnie lub kilka partii mięśni jednocześnie prądem o bezpiecznie niskim natężeniu. Organizm nigdy nie jest narażony na impulsy o większym natężeniu niż potrzeba do aktywacji mięśni.  ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ NOWEJ STRONY STUDIA URODY PRZY SKANDYNAWSKIM SALONIE FIGURY KOBIECEJ BAILINE:
www.studiourodywarszawa.com

kei.pl